• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri Vulës i bie llotaria, 100 mijë euro për t’u bërë imazh

Ledri Vula sapo ka lidhur kontratën me “Devolli Corporation” duke qenë i vetmi që e arriti këtë për të qenë imazh i produktit 3 në 1 të “Prince Caffe”. Duket se artistit i ka rënë llotaria me kontratën e re që sapo ka lidhur, pasi sipas burimeve të “Story” ai është paguar 100 mijë euro për të qenë imazh i këtij produkti që do i bëjë të mundur të jetë edhe më i kërkuar këto kohë në treg. Jo pa qëllim kompania e mësipërme ka zgjedhur Ledrin si imazh, pasi dihet se si femrat çmenden për të dhe natyrisht që do e shijonin më me qejf një kafe me fytyrën e tij. (Story)