• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri Vula “rrëzohet” në skenë, videon e publikon Butrint Imeri

Edhe më të mirëve ju ndodhin incidente të tilla. Ledri Vula ka patur një moment jo fort të këndshëm në skenë.

ka qenë këngëtari dhe kolegu i tij, Butrin Imeri ku vihet re momenti i rrëshqitjes së Ledrit, por fatmirësisht nuk ka patur asnjë pasojë për Ledrin i cili nuk e ndaloi performancën e këngës “Dale”.

Ledri e ka marrë shumë me sportivitet dhe ka gjetur fajtorin. Sipas tij syri i keq ka qenë pllaka e skenës./revistawho.com