• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ledri Vula dhe Skivi kapen ‘mat’, shumë shpejt kanë surpriza për fansat

Të gjithë fansat e reperëve Ledri dhe Skivi me siguri do të gëzohen nga lajmi për ribashkimin e dy reperave. Një foto e siguruar nga ‘Prive.al’ ka nxjerrë zbuluar dy reperët të cilët duket se janë takuar për të biseduar.

Më herët, Skivi sërish për ‘Prive’ pranoi se do të bënte një bashkëpunim me Ledrin. Kujtojmë se hapat e parë të karrierës, dy reperët e suksesshëm i kanë nisur në grupin ‘Skillz’.

Rezultate imazhesh për skillz grupi

Ata prodhuan shumë hite, por pas njëfarë kohe nuk folën më me njëri-tjetrin dhe patën konflikte. Ribashkimi erdhi pasi Skivi prishi marrëdhëniet me grupin ‘Babastars’./revistawho.com