• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri Vula dhe Dorina Gegiçi, një histori e re dashurie?

mesazhet
Suplementi “Bluetooth” i “Gazeta Shqiptare” ka botuar sot në faqet e tij një bisedë intime mes reperit të famshëm Ledri Vula dhe modeles bukuroshe, Dorina Gegiçi. Sipas asaj që lexohet në mesazhet e publikuara, duket se mes dy personazheve simpatikë po lind një romancë dashurie… Në to Ledri dhe Dorina flasin me përkëdheli, duke i shkruajtur njëri-tjetrit, ‘dathuri’. Fotot e mesazheve janë marrë nga instagrami-i i modeles së njohur, që së fundmi pas një seti me Endrit Mërtirin i ra në sy edhe Stefano Gabbanës. Si Ledri ashtu edhe Dorina, nuk kanë pranuar të rrëfejnë asnjë detaj nga jeta private deri tani dhe asnjëri prej të dyve nuk ka reaguar për këtë lajm.

Leave a Reply