• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ledri e quajti Sarën “boss-in” e ‘Tiktok’, por kjo e fundit s’ra dakord për 1 arsye…

Pas videove të fundit të Sarës në ‘Tiktok’, Ledri ka vendosur që në postimin e radhës ta quajë partnerin e tij, bossin e këtij aplikacioni.

Reperi ka publikuar një foto në diell me Sarën dhe Poem në krahë. Megjithatë Sara nuk ka rënë dakord përnjëherë me këtë përcaktim, ndaj duke e ripostuar ka shkruar: “Ouu? Vetëm i tiktokut?”.

Dyshja nuk ka hezituar asnjëherë së ngacmuari njëri- tjetrin edhe publikisht duke krijuar situata të këndshme dhe gazmore. Disa ditë më parë, Sara ndau eksperiencën e saj të parë në ski, nga ku mësoi shumë më shumë nga Ledri./revistawho.com