• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ledjana ndihet e tallur nga Mevlani dhe ia plas të qarës mes takimit

Takimi i parë i Mevlanit dhe Ledjanës, qëkur u deklaruan çift, nuk shkoi dhe aq mirë. Mevlani po përpiqej të afrohej, por Ledjana shpërtheu në lot duke u shprehur se ndihet shumë keq. Sipas saj, Mevlani po tallet. Ky i fundit kërkoi të fikeshin kamerat pasi situata mori këtë rrjedhë.

“Arritëm shpirt, tek vendi i ngjarjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal në takim, mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë”, u shpreh Mevlani.

Në studio Ledjana tha se nuk ka siguri nga Mevlani dhe kjo gjë e bën të ndihet keq. Takimi u mbyll me premtimin e Mevlanit se nuk do të largohet prej saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)