• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledion Liço i uron fat Enos dhe Mirës për sfidën në “Wake Up”

Emisioni i mëngjesit në Top Channel, “Wake Up”,nuk do të nisë me dyshen Ledion Liço-Eno Popi. Në vend të Ledionit është paralajmëruar edhe më parë do të jetë gazetarja e njohur Mira Kazhani. Pas përfundimit të eksperiencës së opinioniste në realityshow-n, “Big Brother Albania”,  Kazhani do të nisë sfidën e përditshme në emisionin e mëngjesit. Ka qenë vetë Liço i cili përmes një foto të Popit dhe Kazhanit në Instagram, ai i cili i uruar fat kolegëve dhe njëkohësisht  miqve të tij në sezonin e ri mediatik.

eno popi

Leave a Reply