• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ledina Çelo viziton fshehurazi bashkëshortin në zyrë, por gjen një surprizë të këndshme

Ledina Çelo është shumë aktive në ‘Instagram’ dhe jeta e saj shpesh pasqyrohet nëpërmjet postimeve. Si shumë artistë të tjerë, këngëtarja e njohur është larguar nga Shqipëria dhe ka ndërtuar familjen dhe karrierën larg muzikës në Europë.

Pak orë më parë ajo ka publikuar disa video dhe foto duke njoftuar se po sjell diçka të re, por nuk ka bërë me dije për çfarë bëhet fjalë. Gjithashtu, bukuroshja e ekranit ka treguar sekuenca nga vizita e papritur që i ka bërë bashkëshortit të saj në zyrë, ku zbulon një surprizë shume të këndshme. Ai është duke dëgjuar këngën e preferuar të Ledinës dhe këngëtarja nuk i shmang dot emocionet. Siç duket preferencat e tyre muzikore janë bërë një gjatë gjithë këtyre viteve bashkëjetesë.

Kënga që luhet në sfond është ‘Caruso’ nga Luciano Pavarotti dhe Lucio Dalla. /revistawho.com