• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Lë pas Monika Beluçin, kjo është femra më e bukur në botë

Bukuria e grave aziatike ka qenë gjithmonë legjendare, ndërkohë që dhjetëra prej tyre janë bërë të famshme si aktore, këngëtare apo modele. Shumica e njerëzve mendojnë se ato janë magjike, por më e bukura prej tyre mbetet padyshim ish mis India. Aktorja nga India, Aishwarya Rai, konsiderohet pa dyshim si femra më e bukur në botë. Ajo njihet shpesh si Monika Beluçi indiane. Aktorja madje është zgjedhur e para në një sondazh të realizuar enkas për të votuar femrën më të bukur nga fytyrat e ekranit anekënd botës. Përveçse është absolutisht mahnitëse, Aishwarya është shumë inteligjente dhe flet 4 gjuhë të huaja.Ajo vazhdon të mbetet edhe sot më e bukura në botë, pavarësisht se mori titullin e në vitin 1994./joq