• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Lart e poshtë

LART E POSHTË – EKSKLUZIVE / Adelina Ismaili, për herë të parë në ekran me të birin

Diva e skenës shqiptare, Adelina Ismaili ka zgjedhur programin e nisur sot në ekranin e RTSH1-HD për të prezantuar tek publiku të voglin e saj. Ismaili u bë nënë për herë të parë në prill të 2017-tës dhe përmes një videoje të dërguar për autorin dhe drejtuesin e “Lart e Poshtë”, Eraldo Rexho, Adelina përshëndet të gjithë shqiptarët dhe paralajmëron një takim të shpejt me ta. E ndërsa të gjithë jemi në pritje të surprizës së radhës nga ylli i skenës, mund të themi me bindje se i vogli i saj Uliks është një superyll… Mos ju paftë syri i keq Adelina! (Video më poshtë)/ revistawho.com

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/573409412824237/videos/802045179960658/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]