• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Larg veshjeve të ngushta, Luana Vjollca frymëzohet nga Rita Ora dhe Rihanna

Në ditën e saj të lindjes Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto me një fustan ngjyrë të verdhë, modelin e të cilit e kemi parë edhe më herët.
Duket se prezantuesja është frymëzuar nga këngëtarja shqiptare Rita Ora për këtë model fustani, me të cilin ajo u shfaq në tapetin e kuq të ‘Brits 2018’.
Një tjetër artiste me famë botërore që e ka veshur një model të ngjashëm fustani është edhe Rihanna.


Këtë herë Luana vjen ndryshe me këtë zgjedhje, larg imazhit që jemi mësuar ta shohim me veshjet e ngushta që i tregojnë format e saj fizike./revistawho.com