• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Larg vajzës fizikisht, Manjola Nallbani: Me mendje aty ku është gjysma e shpirtit

Tashmë po bëhet pothuajse një muaj që Shqipëria është në izolim total dhe kjo ka bërë që shumë njerëz mos të kenë afër më të dashurit e tyre. Edhe këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, ka treguar se është larg vajzës së saj. Megi studion jashtë shtetit dhe me sa duket nuk ka mundur dot të kthehet për shkak se kufijtë janë mbyllur. Këngëtaren e ka marrë malli dhe ka vendosur të ndajë një foto ku shfaqet në qytetin ku jeton vajza e saj. “Me mendje aty ku është gjysma e shpirtit”, shkruan ajo. Me siguri, gjëja e parë që do të bëjë këngëtarja kur çdo gjë t’i jetë rikthyer normalitetit, do shkojë të takojë vajzën e saj.