• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Larg shtëpisë, Lori Hoxha emocionohet nga dhurata e veçantë e Sarës dhe Londonit

Prej disa muajsh, Lori Hoxha, është shpërngulur nga Shqipëria për të vazhduar studimet në Londër. Lori ka treguar se e ndjen shumë mungesën e familjarëve dhe miqve të saj, megjithatë ata gjejnë mënyra të ndryshme për t’ju gjendur pranë. Ditën e sotme, Sara dhe London i kanë dërguar në Londër një dhuratë shumë të veçantë. Në pusullë shkruhet: “Tizhja Joji, kështu mund të ndihesh më afër me shtëpinë! Mami Saja dhe Dondon Bisa”.

Më pas Lori ka zbuluar se si dhuratë ata i kishin dërguar disa salca makaronash, që ajo duhet t’i ketë të preferuara e saj dhe ndoshta i përdor shpesh në gatimet në shtëpi. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE