• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Larg Archie-t dhe Princ Harry-t, Meghan Markle ka gjetur një mënyrë për t’i mbajtur pranë

Meghan Markle ka bërë udhëtimin e parë pa Archie-n dhe Princ Harry, megjithatë ajo ka gjetur një mënyrë si t’i mbajë ato pranë vetes. Teksa bënte tifo për shoqen e saj në New York, Meghan është fotografuar nga paparacët dhe ajo që ka tërhequr vëmendje ka qenë një varëse e thjeshtë me inicialet e djalit dhe bashkëshortit të saj. Sipas “Cosmopolitan”, në varëse shkruan “H” dhe “A” dhe mesa duket kjo është mënyra që Meghan ka gjetur një mënyrë për t’i mbajtur pranë, edhe kur nuk ka mundësi. Pavarësisht se është kundër rregullave të familjes mbretërore të tregosh publikisht dashurinë për bashkëshortin, Meghan është e njohur për këtë gjë./revistawho.com