• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Landi feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga partnerja dhe djali

Landi Hysi ka sot ditëlindjen dhe kjo ditëlindje e gjeti baba të plotësuar si baba i një djali. Në këtë ditë të shënuar për të, partnerja Eva ka postuar një foto shumë të ëmbël për ta uruar partnerin dhe ky urim vjen njëkohësisht edhe nga Lukas.

Eva ka postuar një foto të Landit ku Lukas shfaqet duke fjetur mbi shpinën e tij.

“Gëzuar ditëlindjen papito”-shkruan ajo, postim të cilin e ka ndarë edhe Landi me ndjekësit e tij.