• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Lamtumirë ditëve me diell, ja moti në vazhdim

Ditëve të nxehta dhe me diell duket se u ka ardhur fundi. Pritet që në fundjavë të fillojnë shira të dendur dhe temperaturat të ulen. Ato do të variojnë nga 9-18 gradë celsius.