• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

‘Lamtumirë Dimër’, mësoni si do te jetë moti gjatë muajit prill

Pranvera ka ardhur dhe është koha t’i themi lamtumirë dimrit. Sipas ‘MeteoAlb’  muaji prill do të jetë i ngrohtë, pa ditë të ftohta apo reshje dëbore.

Ndërkohë dita e sotme do të jetë e ngrohtë, ndërsa fillimi i javës do të sjellë reshje shiu të zakonshme për stinën e pranverës.

Kujtomë që vitet e fundit, ndryshimet klimatike  kanë  bërë që të përjetojmë dimër dhe verë në të njëjtën kohë brenda një jave pranverore./ revistawho.com