• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Wendy Williams i kërkon Hailey Baldwin të divorcohet nga Justin

Moderatorja e njohur Wendy Williams merr gjithmonë vëmendje me deklaratat e forta publike që bën. Së fundmi ajo i është rikthyer komentit për marrëdhënien e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin. Sipas moderatores, modelja duhet të divorcohet nga këngëtari i njohur pasi është shumë e re për t’u përballur me probleme kaq serioze sa depresioni.

Imazh i ngjashëm

“Hailey është vetëm 22 vjeç dhe është e sapomartuar. Unë mendoj se duhet të divorcohet nga Justin në emër të dashurisë dhe miqësisë. Ajo e ka njohur që në moshën 17-vjeçare dhe tani po përballet me krizat e tij që shpesh kanë qenë publike. Po sikur të duan të kenë fëmijë? Ai do jetë Justin një baba i mirë? Ata mund të divorcohen shpejt dhe duhet ta bëjnë. Ju uroj fat fëmijë”,-e mbyll fjalën ajo.

Kjo nuk është hera e parë që Wendy flet në këtë mënyrë për marrëdhënien e Justin dhe Hailey. Shpesh ajo është shprehur se të dy janë nxituar dhe gjithçka ka ndodhur herët. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE