• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Tia në pritje të ëmbël, bashkëshorti i saj organizon “baby shower” magjik

Aktorja Navina Bole e cila luante rolin e Tias në serialin e njohur është në pritje të ëmbël. Bashkëshorti i Navinas, Karan Jeet i organizoi aktores një festë “baby shower”. Në festë Navina u shfaq e veshur me një fustan rozë teksa tregonte barkun e rrumbullakosur. Aktorja festoi me mikeshat e ngushta në ambientin e dekoruar me tollumbaca rozë dhe bojëqielli.“Nuk e kisha menduar kurrë se do shtoja kaq shumë në pshë dhe do isha e lumtur e do ndihesha e bukur. Por kjo është mrekullia e të qenurit nënë. Gjithçka tjetër bëhet dytësore. Jam e lumtur, optimiste, mirënjohëse dhe e bekuar”-është shprehur Navina. Shtatzënia i ka dhënë shumë nur aktores./revistawho.com