• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Vrasje të vogla/ Ojas ja mbyllin klinikën dhe Elif i merr vendin, ja ç’do ndodhë të hënën

Edip shkon në shtëpinë e Merves dhe i lë të kuptojë se e dashuron. Merve nuk e pranon dashurinë e Edipit dhe i shmanget atij. Tajlan i thotë Mehmetit të mos dorëzohet për ta rifituar Arzun. Mehmet vendos të marr ndihmën e Pelinit për tu bashkuar me Arzun. Pelin pranon por sipas rregullave të saj. Merve vëzhgon Ojan dhe Elifin. Oja e humb kontrollin e makinës dhe për pak sa nuk bën aksident teksa me të ndodhet Elif. Elif frikësohet dhe i kërkon Ojas të zbresë. Ajo merr një telefonatë dhe gëzohet pasi fiton punën në spital. Mehmet shkon në shtëpi dhe gatuan për familjen. Arzu habitet me ndryshimin e Mehmetit. Pelin i thotë Mehmetit t’i kërkojë falje Enverit. Inxhi këshillon Ojan të ruhet nga Elif. Mehmet shkon i kërkon falje Enverit. Oja merr ankesë në klinikë. Ajo nxehet dhe ja mbyllin klinikën. Oja vendos të pranojë ofertën për të punuar në spital por pasi mësojnë për ngjarjet e fundit nuk e pranojnë. Oja mëson se vendin e saj do e zërë Elif./revistawho.com