• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Pas surprizës në ‘Dua të të bëj të lumtur’, Arbana Osmani falenderon Bietën me një dhuratë speciale

Pasditen e djeshme, Bieta është surprizuar nga Arbana Osmani, pak para se të niste transmetimin e programit të pasdites. Moderatorja e ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka zgjedhur t’i dërgojë koleges së saj një kompozim lulesh dhe një dedikim special për ta falënderuar.

“Bieta, faleminderit për çdo gjë. Je bashkëpunëtore e shkëlqyer”,-ka shkruar Arbana. Për të gjithë ata që e kanë harruar, puntata e fundit e “Dua të të bëj të lumtur” pati si protagonist edhe Alban Dudushin, i cili u surprizua nga personat më të rëndësishëm për të.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Bieta ishte bashkëpunëtorja kryesore në realizmin e gjithçkaje dhe kolegia e saj ka vendosur t’ia tregojë mirënjohjen në këtë formë simbolike. Sigurisht që Bieta e ka ndarë me të gjithë emocionin e surprizës dhe nuk ka nguruar të tregojë gatishmërinë e saj të përhershme për surpriza të tilla. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE