• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Një dasmë në horizont, modelja e njohur mund të martohet vitin tjetër

Kate Moss dhe i dashuri i saj Nikolai von Bismarck do martohen verën që vjen. Të paktën kështu shprehen burime pranë tyre për ‘The Sun’. Së fundmi lidhja e modeles dhe partnerit të saj po shkon shumë mirë dhe natyrshëm kanë lindur diskutimet për një martesë të mundshme. Mendohet se periudha më e mirë për të realizuar një dasmë do të jetë vera e 2020-ës dhe ceremonia do të jetë tradicionale. Sipas po të njëjtave burime, thuhet se marrëdhënia e Kate me familjen e Nikolai po shkon shumë mirë, pas mosmarrveshjeve që kanë pasur në fillim.

Teetotal: An insider also revealed that Kate, 45, is 'getting on really well with Nikolai's family' who had previously held reservations about the relationship due to her 'party girl image'

Kujtojmë se Moss është nënë e një fëmije dhe ka vuajtur për një kohë të gjatë nga varësia ndaj alkoolit, prej të cilit ka hequr dorë 18 muaj më parë. /revistawho.com