• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Nëse doni të vishni taka gjatë gjithë ditës, besojani zgjedhjen tuaj këshillave të Jonida Maliqit

Takat janë simbol i feminilitetit dhe të gjitha duam t’i veshim. Nëse do mundeshim t’i duronim, do i vishnim edhe në përditshmëri, por shumica prej jush me siguri nuk arrijnë të qëndrojnë gjatë mbi to. Zgjidhjen për këtë problem e gjeni lehtësisht në ‘Instagram-in’ e Jonida Maliqit, e cila njihet për stilin e veçantë dhe promovimin që i bën trendeve më të fundit të modës. Megjithëse këngëtarja vesh shpesh atlete edhe takat nuk mungojnë, si në përditshmëri ashtu edhe në evente të një rëndësie të veçantë.

Nga një vëzhgim i shpejt i profilit të Jonidës kemi arritur të shohim një detaj shumë të veçantë. Shumë nga takat që ajo vesh janë të ulta dhe shumë të rehatshme. Për më tepër kombinohen bukur me çdo veshje.

            

Kështu që do të dukeni ‘stylish’, por edhe do jeni shumë të relaksuara kur të shkoni në shtëpi edhe pse keni qëndruar gjatë gjithë ditës mbi taka. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE