• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Meghan Markle planifikon ‘baby shower-in’ e dytë për foshnjën, Victoria Beckham në listën e të ftuarve

Dukesha Meghan Markle do mbajë ‘baby shower-in’ e dytë për foshnjen e saj që do vijë në jetë së shpejti. ‘The Sun’ raporton se Markle po planifikon një festë tjetër në Britani të Madhe, pas asaj në Neë York. Mësohet se kjo festë do të jetë më private, pasi herën e parë Meghan u përball me kritika, sepse i gjithë organizimi kushtoi plot 350 mijë paund. Të ftuarit e parë, emrat e të cilëve janë bërë publik, janë Victoria Beckham dhe nëna e Meghan, Doria, që do të fluturojë nga Los Angelos.

Kujtojmë që Meghan është komentuar shumë për ndryshimet që ka sjellë në pallatin mbretëror ‘Buckhingam’./revistawho.com