• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Vir zbulon planin e tij me djalin e vogël, ja ç’do ndodhë nesër

Vajzat vendosin ta fshehin djalin e vogël. Vir zbulon se djalin e ka dërguar ai për të ndarë çiftet Oberoi. Ai i tregon Somjas se vëllezërit Oberoi nuk do jenë të fuqishëm pasi vajzat të largohen. Somja mendon se Bavja do ndahet nga Rudra dhe ata do martohen bashkë. Shivai pyet Anikën nëse Tia mund të qëndrojë në shtëpinë e tyre. Anika ka bërë plan që të zihet me Shivain dhe të largohet nga dhoma. Ajo gjen rastin dhe zihet me Shivain. Ai e kupton se vajzat po fshehin diçka. Vir mashtron djalin me çokollata që ai të mos fshihet dhe familja ta shohë në shtëpi. Vajzat e gjejnë djalin dhe e fshehin nga vëllezërit. Texh i tregon Shivait dhe Omit se qëllimi i Somjas është të martohet me Rudrën. Om kujtohet që Vir i hodhi diçka në pije Bavjas që ajo të mos e bënte ritin. Shivai pyet Rudrën për martesën e tij me Somjan dhe Rudra i tregon se ata ishin të dehur. Shivai i kërkon Kanës të zbulojë më shumë detaje për dasmën e Somjas dhe Rudrës. Somja i tregon Virit se ajo i dha para priftit për ta martuar me Rudrën. Somja kërcënon Tian dhe Shivai nuk e mëson dot të vërtetën./revistawho.com

CLOSE
CLOSE