• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Gruaja misterioze helmon Anikën, ja ç’do ndodhë nesër

Karlos heq tabelën që vendosi Shivai. Shivai inatoset dhe rreh Karlosin. Texh djeg sendet e Shivait. Om dhe Rudra përpiqen ta ndalojnë. Shivai mëson se familja e tij është përçarë. Om i kërkon falje Shivait që nuk e mbajti dot familjen të bashkuar. Rudra i kërkon Shivait të kthehet por ai i kujton premtimin që i ka dhënë Xhanvit. Anika gjëmon gruan misterioze por bie në një moçal. Shivai ndjen që Anika është në rrezik dhe shkon në pyll për ta kërkuar. Shivai shpëton Anikën. Gori e kalon kufirin e vendosur nga Texh. Ajo shkon të ndihmojë Shaktin i cili është sëmurë. Tia e sheh Gorin dhe vendos t’i tregojë Texhit. Texh i bërtet Gorit dhe mendon se ajo është kundër tyre. Ai paralajmëron Gorin për herë të fundit. Om i jep mbështetje Gorit dhe e përqafon. Anika përgatit një çaj por gruaja misterioze e ndërron gotën. Anika pi çajin dhe bie pa ndjenja. Shivai tronditet kur e gjen Anikën në tokë./revistawho.com