• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Paparaci

Julia Roberts në një lojë futbolli me familjen

Shkëlqeu në ‘New York Fashion Week’ këtë të premte, por ajo shumë më shumë se aktore dhe person publik është një nënë. Bëhet fjalë për Julia Roberts, teksa luan me djemtë e saj në Malibu, California. 47-vjecarja duket e freskët krah bashkëshortit të saj, Danny Moder dhe djemve Phinnaeus, 10 vjec dhe Henry, 8 vjec.

julia6

julia5

julia4

juliaroberts3

juliaroberts

Leave a Reply

CLOSE
CLOSE