• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Gjithmonë me flokë të shkurtër dhe bjonde, por këto foto të vjetra të Ilva Tares do ju habisin

Ilva Tare ka publikuar pak minuta më parë disa foto të vjetra që i përkasin fillimit të viteve 2000. Edhe në atë kohë, gazetarja e njohur i ka pasur flokët e shkurtër, ‘look’ ky që vazhdon ta ketë edhe sot pas shumë kohësh. Ilva ka qenë brune prej kohësh, por prerja është pothuajse e njëjtë me atë që shohim tek gazetarja prej vitesh. Duket se dëshira për t’u bërë bjonde ka nisur pikërisht në kohën kur janë shkrepur këto foto. Gazetarja e njohur ka pasur një stil shumë të veçantë, ndërsa përsa i përket pamjes, ajo ka ndryshuar shumë pak.

Kujtojmë se Ilva është aktualisht pjesë e televizionit ‘A2’ dhe është dedikuar me të njëjtin pasion si në fillimet e saj profesonit si gazetare. /revistawho.com