• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Who Serial

Gjithçka duhet të dini për aktorin që luan rolin e Vikramit tek “Bixhoz me dashurinë”

Prej pak ditësh në serialin “Bixhoz me dashurinë” ka hyrë një personazh i ri i cili i ka ngatërruar edhe më shumë punët mes Anikës dhe Shivait. Ai quhet Vikram dhe po luan rolin e të fejuarit të Anikës. Emri i vërtet i aktorit është Shaleen Malhotra. Ai është 30 vjeç dhe një nga aktorët më të njohur në Indi. Shaleen Malhotra ka luajtur në filma dhe seriale të njohur indian por roli i tij më i njohur është ai i Arxhun në serialin me të njëjtin titull që u transmetua në Indi në vitin 2012. Pas këtij roli Shaleen Malhotras ju ofruan shumë role të tjera dhe pjesëmarrje në spektakle indiane. Në “Bixhoz me dashurinë” ai luajti vetëm një rol të vogël “Vikramin” në vitin 2016. Roli i tij më i fundit ishte në serialin “Laado” i cili përfundoi transmetimin në Indi vitin e kaluar./revistawho