• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Gabriel provon ushqimin e veçantë, Hueyda publikon videon me reagimin që nuk duhet humbur

Hueyda El Saied ka publikuar pak minuta më parë një video të djalit të saj teksa provon wasabi, një ushqim japonez i njohur për shijen shumë djegëse. Gabriel shfaqet teksa merr vetëm pak nga salca për ta provuar dhe reagimi i tij është qesharak, por edhe shumë i ëmbël në të njëjtën kohë.

“Ai është më i fortë se unë kur e provova për herë të parë”,-shpjegon krahas videos Hueyda.

Bukuroshja e ekranit publikon shpesh monmente me Gabrielin i cili rritet çdo ditë. I vogli është kthyer në një nga fëmijët më të dashur të personazheve publikë vetëm nga videot dhe fotot e publikuara në rrjete sociale. /revistawho.com