• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E veshur me të kuqe, aktorja e njohur i magjeps të gjithë në premierën e shfaqjes së bashkëshortit

Amanda Seyfried ka qenë e pranishme në premierën e shfaqjes më të re teatrale të bashkëshortit të saj Thomas Sadoski. E gjithë vëmendja u kthye nga aktorja e ‘Mama Mia’, sapo u shfaq para kamerave. E veshur me një fustan të kuq me pika të zeza dhe e grimuar shumë lehtë, biondja simpatike e ekranit i bëri të gjithë të flisnin për të.

Sadoski dhe Amanda janë njohur në 2016-ën në setin e filmit ‘The Last Word’ dhe u martuan në marsin e 2017-ës, në të njëjtin muaj kur erdhi në jetë edhe vajza e tyre. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE