• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Lady Gaga gati për një histori të re dashurie?

 

Jeta private e këngëtares së njohur, Lady Gaga ka tërhequr herë pas here vëmendjen e ndjekësve. Disa muaj më parë ajo i dha fund lidhjes së saj së dashurisë me inxhinierin e audios, të quajtur Dan, ndërsa së fundmi është fotografuar me një mashkull tjetër në Mimai.
Identiteti i këtij personi nuk është zbuluar ende dhe nuk dihet nëse Gaga po përjeton një romancë të re, por kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim.
Kujtojmë se kohët e fundit Lady ka qenë mjaft aktive në muzikë duke mbajtur një sërë koncertesh, në të cilat nuk kanë munguar performancat e saj unike./revistawho.com