• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kylie u kombinua me Kendall dhe rrjeti nisi të “vlojë” nga komentet

Kylie Jenner duket se po shijon ditët më të bukura në Bahamas, pranë shoqes së saj më të ngushtë, Anastasia Karanikolau, motrës Kendall Jenner dhe vajzës së vogël, Stormi.

Miliarderja ka publikuar poza të ndryshme teksa ka kombinuar rrobat e banjës me motrën dhe vajzën e saj.

Jenner ka poblikuar disa foto me Kendall ku të dyja shfaqen me fustane të shkurtër mbas trupit në ngjyrë të verdhë, ndërsa me vajzën është kombinuar në ngjyrë rozë.

Kaq ka mjaftuar që fansat e miliarderes të lënë një sërë komentesh, duke i komplimentuar si gjithmonë zgjedhjet e Kylie-t./revistawho.com

View this post on Instagram

DAY 1 💚

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on