• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner sërish mama, dëshiron të ketë një tjetër fëmijë me partnerin e saj

Travis Scott dhe Kylie Jenner kanë ndarë disa foto shumë të bukura të familjes së tyre dhe mesa duket, çifti kërkon që ta zgjerojë akoma dhe më shumë atë. Burime për ‘E!News’ thonë se Kylie dëshiron që të ketë një tjetër fëmijë me Travis dhe do që kjo gjë të ndodhë vitin që vjen. Me pak fjalë, Kylie dhe Travis mund të bëhen sërish prindër brenda 7 muajve dhe ky është një lajm shumë i rëndësishëm. Edhe më parë, ajo e ka pranuar se gjithmonë ka dashur të ketë shumë fëmijë, madje këtë mund ta shohim edhe në detaje të disa fotove që ajo ka publikuar në rrjete sociale. Edhe pse mama në një moshë të vogël, Stormi ka qenë një bekim në jetën e të gjithë familjarëve, vetë çiftit apo dhe miqve të tyre./revistawho.com