• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner distancohet nga Tyga

Gjërat mes çiftit duket se janë ftohur disi. Kylie ka filluar t’i largohet këngëtarit dhe duket se mamaja e saj, njëkohësisht dhe menaxherja, është tepër e lumtur për këtë fakt. Kris Jenner nuk ka qënë kurrë një fanse e marrëdhënies së tyre, sepse mendon se Tyga është një minus për karrierën e Kylie-t. Ajo është shprehur se Kylie është shumë e lumtur duke kaluar kohë larg Tygës.

CLOSE
CLOSE