• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner dhe Travis Scott nuk kthehen më bashkë, ja çfarë thonë njerëzit rreth tyre

Ndarja e bujshme mes Kylie Jenner dhe Travis Scott ka marrë vëmendjen e medias prej disa javësh. Gjatë gjithë kësaj kohe është dyshuae se e gjitha është bërë për të tërhequr vëmendjen, por në fakt e vërteta nuk është kjo. Edhe pse takohen shpesh për shkak të vajzës së tyre, Stormi-t, duket se jetët e çiftit paskan marrë të tjera drejtime. Burime të sigurta kanë treguar për revistên “Cosmopolitan” se ata nuk do të kthehen më bashkë. “Kylie dhe Travis nuk janë ende bashkë. Nuk duket sikur papritur do të pajtohen sërish! Ata kanë objektiva të ndryshme dhe po jetojnë jetë të ndryshme”,   ka thënë burimi. Familja e Kylie-t dëshiron që 22-vjeçarja të kthehet sërish me reperin, por modelja duket se ka nisur ta shijojë kohën vetëm me vajzën e saj.