• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner bëhet nostalgjike, publikon fotot e fillores dhe gjimnazit

Motrat Kardashian-Jenner janë ndër më të pasurat dhe të njohurat të ‘Hollywood’. Duke qenë kështu, ato janë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga mediat, sidomos motra më e vogël, Kylie Jenner. Kylie është cilësuar si miliarderja më e vogël në moshë, e cila ka arritur çdo gjë vetë. Ajo është kritikuar gjithmonë për shkak të ndryshimeve që ka pësuar me kalimin e viteve dhe madje vetë e ka pranuar që ka përdorur ‘fillers’ në buzë dhe fytyrë. Megjithatë, Kylie nuk ka hezituar të publikojë disa foto nga koha kur ishte në shkollë fillore apo në gjimnaz. Ne foto Kylie duket totalisht ndryshe, më e imët dhe me buzë të holla. Kujtojmë që prej vitesh Kylie ka nisur biznesin e saj me produktet kozmetike, të quajtur “Kylie Cosmetics”./revistawho.com