• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Ky po që ka vullnet për stërvitje”, Amarda zbulon me një video shpejtësinë e Joelit në pistën e vrapimit

Duket se më i përkushtuari i familjes Mamaqi për t’u stërvitur dhe për të nbajtur trupin në formë është Joeli. Ka qenë Amarda ajo e cila ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video mjaft të bukur të djalit teksa vrapon në pistë. Njëherazi Joeli përpiqet dhe të flasë anglisht, teksa mami e regjistron.

“Ky po që ka vullnet për stërvitje. Na falni për anglishten, por efekti ‘You Tube-it’ këto kohë”, ka shkruar Toska krah postimit të fundit në ‘Instagram’.
Me siguri pas kësaj video të shumtë janë ata që do të frymëzohen pas vullnetit të Joelit dhe do të duan të stërviten me të njëjtat ritme./revistawho.com