• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ky është realiteti i Rezarta Shkurtës (FOTO)

Rezarta Shkurta për një kohë të gjatë nuk ka sjell ndonjë këngë të re, por i është përkushtuar familjes dhe biznesit të saj privat. E angazhuar në punë, duke mos e lënë pas dore edhe kujdesin për vete, Rezarta ka postuar një foto në rrjetet sociale me të cilën ka treguar se cili është realiteti i saj. “Kjo foto është totalisht realiteti im. Në zyrë me miq duke punuar, duke krehur flokët dhe duke bërë foto njëkohsisht”-ka shkruar ajo në foton e postuar.