• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

Reshjet e ditës së dielë do të stopojnë për t’i lënë vend ditëve me diell, por të ftohta. Pra sipas Meteoalb do të kemi përmirësim gradual tduke sjellë në territor gjatë pjesës së dytë të së hënës dhe ditët në vijim, mot kryesisht të kthjellët.

Temperaturat e ajrit janë ulur lehtë mëngjesin e djeshëm, rënie që vijon mëngjesin dhe mesditën e së hënës kur ekstremumet termike pritet të luhaten nga -3°C në 15°C.