• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kush tjetër po bën banjo dielli si Luana këto ditë?

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka publikuar së fundmi një foto nga karantina e saj teksa është përpjekur të shijojë rrezet e diellit në oborrin e shtëpisë.

Luana shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë portokalli dhe syzet e diellit.
“Flokët e mi të vërtetë. Kush tjetër po bën pak banjo dielli në këto ditë?”, ka shkruar Vjollca krah postimit të fundit ku bie në sy dhe pamja e saj mjaft natyrale.
Fansat kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, teksa disa prej tyr e kanë komplimentuar për format e saj mjaft tërheqëse./revistawho.com