• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Kush nga ju vajza do guxonte të vishte këpucë si të Dua Lipës?

Dua Lipa ka festuar me miqtë e saj një ditëlindje dhe vendosi të publikojë disa foto dhe video nga festa. Vëmendja shkoi e gjitha tek këmbët e saj. Këngëtarja ka veshur një palë taka shumëëëë të larta me xixa dhe platformë. Trendi i muajve në vazhdim janë pikërisht këto taka, me platformë dhe shumë të larta, të para më parë edhe tek dyshja Chiara-Fedez.

Modele edhe për vjeshtën dhe dimrin kanë dalë, por Dua është ndër të parat që po i vesh gjithandej.

Nuk janë të pranueshme nga të gjitha vajzat, por edhe ato që mendojnë se nuk qëndrojnë dot mund t’i provojnë.

Koha ka vërtetuar se emra si Dua apo çdo yll tjetër ndërkombëtar vendosin të parët trendet e reja, që më pas “përqafohen” nga të gjithë njerëzit që i ndjekin, i shohin dhe inspirohen./revistawho.com