• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Kush i reziston Gigit dhe Kait me rroba banje matchy-matchy?

Gigi Hadid nuk po i kursen me fotot me të bijen, Kai. Pas lindjes supermodelja u tregua shumë diskrete duke mos preferuar të zbulojë as emrin e vogëlushes, e jo më foto të saj.

Megjithatë sot Gigi e ka thyer këtë rregull dhe ka postuar tre foto me Kain ku nënë e bijë shijojnë një ditë në pishinë. Madje Gigi e Kai janë veshur njësoj me rrobabanjo jeshile.

Me siguri fotot ua ka bërë babi, Zayn.