• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kush i "fut" duart Olta Gocit

Ajo është kthyer vërtetë në një fenomen mediatik. Olta Goci, profili në Instagram i së cilës ndiqet nga mijëra vetë. Foto më e fundit e publikuar prej saj është komentuar mjaft në rrjete sociale. Ajo ka treguar të pasmet e saj dhe bashkë me të një dorë mashkullore. Si përshkrim për foton Olta ka ka shkruar vetëm një “Shttt”.

a1

 

a2

Leave a Reply