djaloshi që veshi Rita Orën?!"/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kush është djaloshi që veshi Rita Orën?!

Rita Ora është një nga personazhet më të përfolur të momentit, përsa i përket jetës së saj private. Dje në mbrëmje ajo është fotografuar në Hollivud e shoqëruar nga një djalosh me ngjyrë, i cili është personazh reality dhe që quhet Vas J Morgan.

Rita ka patur ftohtë dhe djali është vetëofruar duke i dhënë xhaketën e tij. Mos ndoshta ka diçka më shumë mes tyre?!