• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kush do të shohë Dua Lipën live në 2022-shin duhet ta presë biletën tani

Dua Lipa do nisë shumë shpejtë turin e saj muzikor për albumin e ri ‘Future Nostalgia’. Nga nëntori i 2022-it, prej Australisë dhe Zelandës së Re, këngëtarja do i rikthehet skenave gjigande. Lajmin e dha vetë ajo në ‘Instagram’, ku kërkoi që kush dëshiron të nisë me prenotimin e biletës që tani. Emocionet për të janë të mëdha, e jo më kot, pasi pandemia ka shumë kohë që i ka bllokuar të gjitha aktivitetet, sidomos ato muzikore.

Me shpresën se në 2022-in, gjithçka do jetë kthyer në normalitet, shumë do kenë fatin të dëgjojnë gjithë albumin e Duas, live nga ajo vetë./revistawho.com