• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kush do guxonte sa Kylie Jenner gjatë pritjes së ëmbël me këtë stil?

Kylie Jenner po e shijon plotësisht shtatzëninë e saj të dytë. Së fundmi miliarderja ka pozuar me një fustan në ngjyrë të zi, i cili i bënte të dukeshin të gjitha format e trupit.

Pak më herët Kylie u fotografua nga paparacët me bluzën e kapur tek beli, me një pallto në ngjyrë portokalli dhe takat po njësoj, duke mos e fshehur madhësinë e barkut.

Jenner e konfirmoi pritjen e ëmbël të dytë vetëm pak ditë më parë me një video në llogarinë e saj./revistawho.com