• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Këshilla, Lajme

Kur të bashkëjetosh me të duhet të kesh parasysh disa gjëra

Të jetosh nën një çati kërkon kompromis të shpeshtë sepse mund ta bëjë marrëdhënien më të fortë, ose mund ta shkatërrojë plotësisht. Duhet të fillojë puna nga respekti i hapsirës së personit tjetër e deri tek rregullimi i defekteve të njëri-tjetrit. Sipas ekspertëve, ka disa zakone që mund ta shkatërrojnë marrëdhënien, ndaj ne po i listojmë më tej që të mos i përsërisni më kurrë.
Mos harroni ta lini banjën të pastër – banja është fushë beteje për një çift.
Laji rrobat dhe hapi përherë në kohë.
Mos e lër bosh asnjëherë frigoriferin.
Mos i lër rrobat të shpërndara kudo (veçanërisht problem me partneren)
Mos fol në telefon me zë të lartë./revistawho.com