• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kur shtëpia kthehet në vendin ideal për të pozuar, Kiara Tito zbulon me këto poza çdo cep të saj

Kiara Tito ka ndarë poza të ndryshme gjatë ditëve të saj të vetizolimit. Moderatorja ka treguar për të gjithë ndjekësit se si e ka kthyer qëndrimin në shtëpi dhe ambientet e tij, vendin ideal për të pozuar.

“Po zbuloj cepa të rinj në shtëpi. Më kuptoni?”, ka shkruar Tito krah postimit të fundit ku si çdo herë tjetër është shfaqur e kuruar deri në detaje dhe e veshur njëjtë sikur do të dalë.

Me veshjet panverore, plot ngjyra, flokët e rregulluar siç duhet dhe ‘makeup-in’ perfekt, Kiara ka shpalosur kështu një anë tjetër të saj. Nëse nuk dini si të kaloni kohën, apo keni nevojë ta sillni verën që tani, atëherë mjafton t’i hidhni një sy pozave të mëposhtme të Kiarës:/revistawho.com