• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kur shoqet VIP vishen pothuajse njësoj, këto foto do ju frymëzojnë ju dhe mikeshat tuaja

Çfarë i bën dy shoqe bashkë? Disa thonë se janë shijet e përbashkëta, ndërsa shkenctarët ‘vënë duart në zjarr’ se janë mendimet e njëjta në lidhje me çdo gjë. Edhe tek personazhet e njohur të ekranit duket se kjo gjë ka funksionuar, madje shpesh vajzat më të bukura të showbiz-it i kemi parë të vishen ‘matchy-matchy’ me shoqet e tyre në daljet publike.

Ndonjëherë rastësi, në raste të tjera e qëllimtë, këto foto do ju nxisin ju dhe mikeshat tuaja të gjeni kombinimet për daljen tuaj të radhës. / revistawho.com